Na stanowisko

1/ Samodzielny mechanik samochodowy.

2/ Pomocnik mechanika

Zadania/Obowiązki:

  • Obsługa i konserwacja pojazdów samochodowych.

  • Naprawy bieżące.

  • Naprawy główne.

  • Montaż samochodowych instalacji gazowych ( gwarantujemy szkolenie)

  • Dbanie o czystość w miejscu pracy.

  • Dbanie o powierzone mienie.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, kierunkowe.

  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • Znajomość i orientacja na części zamienne.

  • Prawo jazdy min. kat B

  • Dyspozycyjność.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność organizowania czasu pracy.

  • Komunikatywność.

Atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe, premia obrotowa.

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Udział w szkoleniach.

  • Czas pracy 9:00 – 17:00

Cito Auto Serwis powstał w 2000 r. To warsztat samochodowy o ściśle określonym profilu.

CV prosimy składać

na adres e-mail

lub osobiście

Cito Auto Serwis

ul. Na ostatnim groszu 112 ( teren WPH )